Masáže Brno

Je jedno co Vás ke mně přivádí, udělám vše pro Vaše tělo i duši, abyste se cítili lépe.

Při mé masáži si odpočinete od okolního světa, doplníte energii a uvolníte přetížené svaly.

Masíruji víc jak 20 let a stále rozvíjím své schopnosti prostřednictvím odborných kurzů, seminářů i knih. Navštivte masáže Brno.

Na Vaši návštěvu se těší masérka Ilona Petrželková.

Masáže Brno - nabízené služby

  • Klasická masáž
  • Indická Champi masáž hlavy
  • Havajská masáž
  • Manuální lymfatická masáž obličeje
  • Lymfatická masáž manuální a přístrojová
  • Medová masáž
  • Masáž horkými lávovými kameny

Masáže Brno  - dárkový poukaz

Možnost objednání dárkového poukazu a poslání e-mailem pro vaše blízké, zaměstnance nebo přátele. Možnost zakoupení dárkových poukazů a hrazení z fondu FKSP.

Masáže Brno  - popis služeb

Masáže Brno  - klasická masáž

Klasická masáž je moje „vlajková loď“. Obsahuje techniky ze všech masáží, které dělám, a tak ji dokážu přizpůsobit aktuálním potřebám klienta. Masáž začíná u chodidel. Důvodem je, že se z hlavy stáhne přebytečná energie dolů a díky tomu se člověk zklidní. Pokračuje se masáží zad a rukou. Poté se klient otočí zpět na záda a následuje masáž šíje, která plynule přejde v masáž hlavy a relaxačních bodů kolem očí. Navštivte Masáže Brno - Královo Pole

Masáže Brno  - indická Champi masáž hlavy

Tato metoda je oblíbená pro svou velkou účinnost. Provádí se vsedě na židličce. Indická masáž hlavy je velmi vhodná pro dospělé, děti i seniory. Dospělí se při masáži uvolní od stresu. Zbaví se nervozity, psychického i fyzického napětí, úzkosti, tísně, pocitu vyčerpanosti a deprese. Ustoupí bolesti hlavy, odstraní se ztuhlost šíje, ramen a krku, zlepší se spánek. Nervový systém je odolnější.

Při pravidelné aplikaci se výrazně zlepší kvalita, hustota a celkový vzhled vlasů. Pro seniory je indická masáž hlavy blahodárná a oblíbená nejen pro výše uvedené zdravotní účinky, ale také proto, že se masáží jemně a šetrně spouští ozdravný a regenerační proces a tělo i duše zázračně mládne.

Navštivte Masáže Brno - Královo Pole.

Masáže Brno  - havajská masáž

Havajská masáž je terapeutická a relaxační metoda, který vychází z velimi plynulých a jemných technik, jejichž původem jsou havajské ostrovy. Pro havajskou masáž je typické používání předloktí a dochází při ní k harmonizaci těla a duše nejen masírovaného ale i maséra/ky. Navštivte Masáže Brno - Královo Pole

Masáže Brno  - manuální lymfatická masáž obličeje

Jde o velmi jemnou manuální metodu vyhlazování obličeje. Je šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Tuto masáž si zamilujete z důvodu okamžitě viditelných účinků. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže tak dochází k regeneraci elastických a vazivových struktur, k urychlení metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Výsledkem je mladší a příjemnější vzhled a zároveň dochází k odbourání stresu.

Již po prvním ošetření dochází k vyhlazení vrásek a pleť se zregeneruje. Jedná se o revoluční neoperační ošetření, které výrazně zpomaluje proces stárnutí. Navštivte Masáže Brno - Královo Pole.

Masáže Brno  - lymfatická masáž manuální a přístrojová

Je to speciální jemná masážní technika, která ovlivňuje lymfatický systém. Podporuje urychlení toku lymfy a tím urychluje metabolismus. Podporuje detoxikaci těla, urychluje vstřebávání hematomů. Působí jako prevence proti žilním a infekčním onemocněním. Terapeut pracuje s kůží a podkožím, nejde do svalových a hlubších struktur těla. Mimo jiné je aktivace lymfatického systému jedním ze základních kroků v úspěšném boji s obezitou a celulitidou, dále při celkové regeneraci organismu a při prevenci mnoha závažných onemocnění.

Při pravidelné masáži dochází ke zlepšení biomechanických vlastností svalové tkáně, kloubů a kosterního aparátu. Snižuje se bolestivost kloubů dolních končetin, páteře a pánve, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku artrózy kolenních a kyčelních kloubů. Navštivte Masáže Brno - Královo Pole.

Masáže Brno  - medová masáž

Medová detoxikační masáž je velmi účinnou metodou, která výrazně zlepšuje stav organismu. Je to speciální masážní technika, při níž terapeut vpravuje do zad masírované osoby voňavý rozehřátý med. Díky masáži dochází k vyplavování škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v našem těle a oslabují naši imunitu. Při této masáži působí léčivá síla včelího medu.

Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu. Masáž působí detoxikačně a protizánětlivě, odstraňuje únavu a povzbuzuje imunitu. Lze ji použít i při celulitidě či revmatismu. Dalším efektem masáže je uvolnění kůže a podkoží. Navštivte Masáže Brno -Královo Pole.

Masáže Brno  - masáž horkými lávovými kameny

Je to velice příjemná metoda, hluboce relaxační, která pomáhá harmonizovat lidské tělo na všech úrovních. Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje.

Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu. Mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Výborně akumulují teplo, proto se před použitím nahřívají ve vodní lázni. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji právem řadí mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem. Navštivte Masáže Brno - Královo Pole.

Ilona Petrželková
Brno
+420 606 761 478
71823531